Dulce World Ro

Fans Dulce Romania

AcasaAcasa    CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Cat de repede te enervezi?

In jos 
AutorMesaj
De'Nisa
#Dulka#
#Dulka#

Numarul mesajelor : 522
Data de inscriere : 07/08/2009
Varsta : 20
Localizare : Cerca de mi amor

MesajSubiect: Cat de repede te enervezi?   Sam Aug 08, 2009 6:24 pm

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
De'Nisa
#Dulka#
#Dulka#

Numarul mesajelor : 522
Data de inscriere : 07/08/2009
Localizare : Cerca de mi amor

MesajSubiect: Re: Cat de repede te enervezi?   Sam Aug 08, 2009 6:28 pm

Atentie! Super exploziv! Chiar si cele mai mici chestii, fie ele total nevinovate, te scot din pepeni. Iar daca cineva indrazneste sa te provoace cu adevarat, rezulta o catastrofa! La viteza la care ti se ard tie sigurantele, treaba devine de-a dreptul periculoasa. Si cateodata esti chiar tu cel/cea care provoaca discutii aprinse. Ai auzit vreodata de cuvantul „calm“? Trebuie neaparat sa inveti sa-ti stapanesti emotiile si sa treci cu vederea cel putin incidentele minore. Conflictele nu le poti rezolva la nesfarsit cu atacuri agresive. Tie iti lipsesc rabdarea, disciplina si toleranta. Destinde-te! Arata umor! Doar asa ceilalti te vor res-pecta cu adevarat.
Sus In jos
*`'•.¸♥JuSt Me sOrY ♥¸.•'
^Princess.Presidente^
^Princess.Presidente^

Numarul mesajelor : 753
Data de inscriere : 01/08/2009

MesajSubiect: Re: Cat de repede te enervezi?   Sam Aug 08, 2009 6:34 pm

Interpretare:
Ramai calm/a - aceasta este deviza ta! Jignirile si micile mistouri nu le auzi sau preferi sa le treci cu vederea. Ai o parere destul de buna despre tine, astfel incat nu te lasi prea repede provocat/a de nimicuri. Dar este vai si amar de cel care indrazneste sa exagereze! Acela va afla care este adevarata ta fata! Acea persoana va fi pusa imediat la punct si va afla exact unde ii este locul. Te aperi cu argumente si le impui tuturor limite. Iar daca inamicul tau tot nu intelege mesajul, incepi atacul pe fata si ajungi sa lovesti chiar si direct „sub centura”. Totul este bine, atata timp cat iti revii repede dupa aceasta rabufnire si esti dispus/a sa te impaci.

Sory va iubeste mult de tot!!

Sus In jos
*`'•.¸♥JuSt Me sOrY ♥¸.•'
^Princess.Presidente^
^Princess.Presidente^

Numarul mesajelor : 753

MesajSubiect: Re: Cat de repede te enervezi?   Sam Aug 08, 2009 6:35 pm

Chiar is asa...adika eu par calma si toti imi zic ca is asa de dragalasa si nu stiu ce..dar cand ma enerveaza unu/una ...sa stea la 1 km distanta,oricum dupa ce ma iau la bataie imi trece in 10 min si ziua urmatoare ma impac cu persoana respecitva

Sory va iubeste mult de tot!!

Sus In jos
dixiee
^Dix.Presidente^
^Dix.Presidente^

Numarul mesajelor : 1087
Varsta : 21
Localizare : In amintiri.....

MesajSubiect: Re: Cat de repede te enervezi?   Sam Aug 08, 2009 6:55 pm

Punctajul obtinut: 45
Interpretare:
Ramai calm/a - aceasta este deviza ta! Jignirile si micile mistouri nu le auzi sau preferi sa le treci cu vederea. Ai o parere destul de buna despre tine, astfel incat nu te lasi prea repede provocat/a de nimicuri. Dar este vai si amar de cel care indrazneste sa exagereze! Acela va afla care este adevarata ta fata! Acea persoana va fi pusa imediat la punct si va afla exact unde ii este locul. Te aperi cu argumente si le impui tuturor limite. Iar daca inamicul tau tot nu intelege mesajul, incepi atacul pe fata si ajungi sa lovesti chiar si direct „sub centura”. Totul este bine, atata timp cat iti revii repede dupa aceasta rabufnire si esti dispus/a sa te impaci.

^idem soryy;Wink^
Sus In jos
υηι¢σяη кι∂σσ
^Lolix.Presidente^
^Lolix.Presidente^

Numarul mesajelor : 623
Data de inscriere : 06/08/2009
Localizare : Bucureshti

MesajSubiect: Re: Cat de repede te enervezi?   Sam Aug 08, 2009 11:31 pm

Punctajul obtinut: 39
Interpretare:
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://scene-yummy-cuppycake.piczo.com
υηι¢σяη кι∂σσ
^Lolix.Presidente^
^Lolix.Presidente^

Numarul mesajelor : 623
Localizare : Bucureshti

MesajSubiect: Re: Cat de repede te enervezi?   Sam Aug 08, 2009 11:33 pm

LiTtLe PrInCeSs-SoRy a scris:
Chiar is asa...adika eu par calma si toti imi zic ca is asa de dragalasa si nu stiu ce..dar cand ma enerveaza unu/una ...sa stea la 1 km distanta,oricum dupa ce ma iau la bataie imi trece in 10 min si ziua urmatoare ma impac cu persoana respecitva
km asha mi se intampla shi mie
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://scene-yummy-cuppycake.piczo.com
raluca
*Estrellita*
*Estrellita*

Numarul mesajelor : 115

MesajSubiect: Re: Cat de repede te enervezi?   Sam Noi 21, 2009 7:17 pm

Punctajul obtinut: 36
Interpretare:
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cat de repede te enervezi?   

Sus In jos

Cat de repede te enervezi?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dulce World Ro :: Free Time :: Teste-
Mergi direct la: